Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Indywidualny koszyk świadczeń projekty i programy Staż z mentorem
Statystyki graficzne

Najnowsze aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

2016-04-25

Zaproszenie na Giełdę Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza osoby bezrobotne zarejestrowane w naszym urzędzie na organizowaną Giełdę Pracy stanowisko- sprzedawca w branży odzieżowej (dwa miejsca pracy) 29.04.2016r o godzinie 11:00 pok 105. Bliższych informacji można uzyskać u swojego doradcy klienta.

 

Zapraszamy

2016-04-18

Informacja dla mieszkańców Gminy Jastków

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie wraz z Urzędem Gminy Jastków serdecznie zapraszają osoby zainteresowane podjęciem pracy lub rozważające rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej na seminarium pt.: "Dotacje dla przedsiębiorczych", które odbędzie się w dniu 5 maja 2016 r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jastków przy ul. Chmielowej 3.

Czytaj aktualność: Informacja dla mieszkańców Gminy Jastków
2016-04-15

Europejskie Dni Pracy "IT needs U"

Ochotnicze Hufce Pracy w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia  (EURES) organizują w dniu 24 maja 2016 r. Europejskie Dni Pracy on-line „IT needs U” w branży informatycznej (IT).

 

Wydarzenie skierowane jest do polskich pracodawców działających w branży IT, w szczególności borykających się z problemami w pozyskaniu pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i kompetencjach na polskim rynku pracy oraz do obywateli Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Szwajcarii oraz do Polaków przebywających obecnie za granicą w tych państwach.

Czytaj aktualność: Europejskie Dni Pracy "IT needs U"
2016-04-04

Indywidualne konsultacje dla Pracodawców

Indywidualne konsultacje dla Pracodawców

w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie

oraz w Filiach Urzędu w Bełżycach i w Bychawie

14-15 kwietnia 2016r.

 

Zapraszamy Pracodawców zainteresowanych nawiązaniem szerszej współpracy z Urzędem Pracy na indywidualne konsultacje w dniach 14-15 kwietnia w godz. 7.30-18.00, w ramach których pracownicy Urzędu przedstawią i omówią możliwe formy wsparcia udzielane na wniosek Pracodawcy, w odniesieniu do aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Będzie także możliwość złożenia oferty pracy i poznania swojego doradcy instytucjonalnego.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Ważne od: do:
Forma aktywizacji Miejscowość Stanowisko Miejsc Ważność
Porady grupowe Wykaz informacji zawodowych i porad grupowych nie dotyczy nie dotyczy od 2012-09-01
do 2020-12-31
< poprzednia 1 następna >